O nas
Virtually, Salon VR, VR Lublin, VR, rozrywka
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

O Nas

Salon Virtually tworzyliśmy dla was przez klilka miesięcy by móc go finalnie otworzyć dnia 01.06.2019. Przeznaczamy do waszej dyspozycji ponad 300m2 lokalu w którym znajduje się strefa:

  • Gier i symulatorów VR,
  • barowa z napojami i trunkami alkoholowymi,
  • free2play Xbox One S z grą Fifa 20.

Na każdym z 8 dostępnych dla was stanowisk VR mamy różne gry i aplikacje, które wzbudzają wiele emocji i wrażeń podczas pobytu w salonie. Do waszej dyspozycji są animatorzy, którzy zawsze dbają o wasz komfort, bezpieczeństwo i oczywiście dobrą zabawę w trakcie wizyty. Nasza aktywność nie jest ograniczona tylko i wyłącznie do murów lokalu, ponieważ możemy zawsze zabrać ze sobą nasz sprzęt odwiedzić Cię z technologią VR. My również jesteśmy graczami, także wiemy jak chcielibyśmy się w takim miejscu czuć i czego doświadczyć dlatego zawsze wychodzicie od nas z uśmiechem na twarzach i satysfakcją za pasem.